2 Beds
1 Bath
1,127 sqft
$424,900
1009 Winthrop Street Chattanooga TN, 37405
Price per sqft
$377.02
Built in
1922
Property size
1,127 sqft
Property type
Residential
Courtesy of Susan G Gilmore, Real Estate Partners Chattanooga LLC,423-298-2308
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
1534665
Interior features
Bedrooms
2
Total Bathrooms
1
Full Bathrooms
1
Exterior features
Lot Size
0.16 Acres