2 Beds
1 Bath
1,062 sqft
$379,000
1004 Dartmouth Street Chattanooga TN, 37405
Price per sqft
$356.87
Built in
1945
Property size
1,062 sqft
Property type
Residential
Courtesy of Carrie Gallant, Real Estate Partners Chattanooga LLC,423-505-4084
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
1534437
Interior features
Bedrooms
2
Total Bathrooms
1
Full Bathrooms
1
Exterior features
Lot Size
0.17 Acres